Zarejestruj nieruchomość.

Wynajem domu/apartamentu lub innej, ciekawej nieruchomości może być świetnym pomysłem na zasilenie domowego budżetu, a w przypadku firm: alternatywnym sposobem reklamy i metodą utrwalania wizerunku marki.

Najszybszym sposobem na rejestrację jest wysłanie do nas maila z załączonymi aktualnymi fotografiami lokacji i krótkim opisem ( które to piętro? Czy jest w budynku winda? Jaki jest metraż ?, etc.).

W przypadku gdy nie dysponujecie Państwo fotografiami lokacji lub po prostu nie macie czasu na ich wykonanie, nasz location manager odwiedzi Państwa nieruchomość w terminie tygodnia od momentu skontaktowania się z nami.

Równocześnie informujemy, iż Państwa dane osobowe, adres nieruchomości oraz jakiekolwiek inne poufne informacje nie będą przekazywane do wiadomości osób trzecich, np. firm produkcyjnych, bez Państwa zgody, a terminy dokumentacji będą ustalane z Państwem ze stosownym wyprzedzeniem.

W przypadku wynajęcia Państwa nieruchomości przez ekipę filmową, chronimy Państwa bezpieczeństwo pośrednicząc w zawieraniu umowy z producentem (polecamy korzystanie z naszego wzoru umowy wynajmu obiektu zdjęciowego dostępnej tutaj).

Rejestracja nieruchomości w bazie FilmLocations jest bezpłatna, nie ponosicie Państwo kosztów administracyjnych, kosztów sesji zdjęciowej swojej nieruchomości, czy obróbki zdjęć. Dopiero w przypadku wynajęcia Państwa nieruchomości, nasza firma pobiera jednorazową prowizję w wysokości 15% kosztów wynajmu. 

FilmLocations nieustannie reklamuje swoje usługi chcąc dotrzeć do jak najszerszego grona filmowców z kraju i zza granicy , jednakże proszę pamiętać, iż nie możemy zagwarantować Państwu, że umieszczenie lokacji w naszej bazie będzie tożsame z szybkim jej wynajęciem. Ceny wynajmu różnią się w zależności od typu projektu (reklama/ serial TV/ film fabularny) oraz ilości dni zdjęciowych.

Jeżeli jesteście Państwo głodni dodatkowych informacji dotyczących tego, jak w szczegółach wygląda realizacja zdjęć do filmu w lokacji filmowej, prosimy o kliknięcie poniższych linków.

Jeżeli macie Państwo dodatkowe pytania, prosimy o zawarcie ich w mailu: register@filmlocations.com.pl. Na wszystkie maile odpowiadamy w ciągu 2 dni roboczych.

Czego mogę oczekiwać, jeśli moja nieruchomość zostanie wybrana?

Czego oczekiwać będą filmowcy wynajmując moją nieruchomość?

Filmlocations on Facebook